Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

Shuvar`s Family вітає із Всесвітнім днем вишиванки

Новини компанії

           Її називають генетичним кодом нашої нації, вона втілює в собі душу нашого народу, величним мистецьким символом об’єднує українців та викликає захоплення митців і мисткинь із усього світу. Вона, зіткана з материнської любові та турботи, є найціннішим скарбом для кожного із нас – українська неповторна вишиванка.
          Сьогодні, у Всесвітній день вишиванки, від імені Shuvar`s Family хочу привітати всіх українців та вкотре висловити безмежну подяку героям – воїнам ЗСУ!
          Ви – символ боротьби, нескореного гарту та полум’яної жаги до життя! Завдяки вам, наша воля до перемоги непохитна, а почуття єдності - незламне!
          В лавах Збройних Сил сьогодні перебуває 80 осіб, що належать до Shuvar`s Family.
          З початку повномасштабного вторгнення, група компаній «Шувар» одним із пріоритетних напрямків своєї діяльності вважає поміч воїнам ЗСУ. В лютому 2022 року, створили спеціальний фонд для закупівлі амуніції, автівок, безпілотників та іншого необхідного спорядження.
         Впродовж року зроблено дуже багато, але війна продовжується, тож не зупиняємося боротися кожен на своїх фронтах.
         Користуючись нагодою, хочу запросити наших підприємців, друзів, партнерів, покупців та всіх охочих на благодійний концерт-аукціон, основною метою якого буде збір коштів на потреби ЗСУ. Захід відбудеться 2 червня о 17.00, на гуртовому ринку «Шувар», на локації 12 навісу, поруч із терміналом «Овочі та фрукти». Більше інформації опублікуємо вже завтра.
         Бажаю всім гарного святкового дня та запрошую на #ЗакупиНаШуварі!
 
Директор ринку "Шувар",
Іван Федишин

інші новини розділу

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись

РЕЄСТРАЦІЯ