Зателефонуйте нам

+38 (032) 295-36-36+38 (096) 532-10-78
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора.

укр

eng

послуги

Кар'єра

Як отримати роботу

ВІДГУКНУТИСЬ НА ВАКАНСІЮПРОЙТИ СПІВБЕСІДУОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ

Наші вакансії

PR менеджер

Шукаємо активного, сміливого, стильного співробітника, який вілюватиме PR-стратегію, буде працювати з різними каналами комунікації (соцмережі, класичні ЗМІ), просувати бренд та людей, шукати креативні формати

Начальник відділу маркетингу

Наш кандидат має розуміти унікальність та специфіку ринку сільського господарства (всередині та за межами України) та інших суміжних галузей. Розробляти та впроваджувати маркетингову стратегію компанії, включаючи стратегію SMM. Організовувати та проводити PR-акції та EVENT заходів, маркетинговий супровід; Розробляти та втілювати рекламні кампанії та іміджеві проекти; Вдосконалювати програму лояльності та систему комунікації з клієнтами. Адмініструвати відділ маркетингу; розробляти і контролювати свій бюджет Слідкувати за спеціалізованими конференціями, виставками.

Strong Junior Full-Stack Developer

Приєднуйтесь до нашої Shuvar’s family! Вимоги: PHP, Python, Mysql, Linux, Django, Angular, React, JS (jQuery) / AJAX, HTML + CSS, Bootstrap 4 Перевагою буде знання та досвід програмування Bitrix. Англійська мова на рівні читання технічної документації. Деталі за посиланням.

Керівник терміналу "Риба та морепродукти"

Оголошуємо конкурс на вакансію керівника терміналу. Деталі за посиланням.

наші контакти

вхід у кабінет

Забули пароль?

Немає акаунту?

зареєструватись

ЗАЯВКА НА ОРЕНДУ

РЕЄСТРАЦІЯ